Kultura elkarteak

Kultura elkarteak
Elkartea Email-a
Gure Etxea. Jubilatuen Etxea gurebetzu@hotmail.es
Hori Bai Gaztetxea horibaigaztetxea@gmail.com
Txispamendi Guraso Elkartea Txinpasmendi.guraso@gmail.com
Izar Argia Abesbatza Larrabetzum.e@euskalnet.net
Itallen Bertso Eskola etxahunle@gmail.com
Gurpide. Bertoko produktuen elkartea Gurpide.elkartea@gmail.com
Kukubel. Umeen aisialdirako elkartea larrabetzukukubel@gmail.com
Gaztelumendi abesbatza luismahormaeche@gmail.com
Garmitxa elkartea. Janaririk gabeko bizitza garmitxa@gmail.com
koruaz@yahoo.com (Amaia)
Intxurreta jai batzordea gotzonbarandiaran@gmail.com
Arrekikili euskara elkartea arrekikili@gmail.com
javicabanes.larra@gmail.com  
Bizkargi Dantza Taldea bizkargidantzaelkartea@gmail.com

Kirol elkarteak

Kirol elkarteak
Elkartea Email-a
Uritarra uritarra@hotmail.es
Olarreta pelota elkartea olarretaelkartea@gmail.com
Olarreta.pilota.elkartea@gmail.com
Mikel Artetxe martetxetz@gmail.com
Txokoan emakume pilotarien elkartea txokoanlarrabetzu@gmail.com